BactoSfera – український розробник і виробник запатентованих стартап-продуктів побутового, промислового та медичного призначення.

Досвід роботи з 2011 року.

Європейська система управління якістю ISO 9001 та ISO 13485.

Продукція випускається під брендом BactoSfera® та його брендовими серіями: BS, ОBB, ORBB, ORBB 100, 360°, AMALGAM 360°, EKRAN Jalousie, ORBB Jalousie, DARSONVAL, SUN, QUARTZ, MININ, SALTKEY, MED.

Бренд BactoSfera і суббренди зареєстровані та охороняються законодавством України, мають реєстрації міжнародних торговельних марок в усіх країнах Євросоюзу та багатьох інших найрозвиненіших країнах світу. Продукцію захищено патентами на винаходи, корисні моделі, промислові зразки.

Основним напрямком нашої діяльності є розробка, виробництво та оптова реалізація продукції, що базується на бактерицидному ультрафіолеті, призначеної для знезараження повітря та поверхонь у приміщеннях від вірусів та бактерій. Наша мета – безпека, доступність і простота медицини у побуті, забезпечення бізнесу і медичної сфери високоякісними та високоефективними товарами.

Якість. Гарантії. Сервіс. Підтримка – для нас це не просто слова, а сенс нашого безперервного вдосконалення і те, про що говорять відгуки наших споживачів.

Наша глобальна місія – стати світовим виробником та своїм прикладом посприяти підняттю репутації українського виробництва на вітчизняному і зарубіжних ринках, в очах наших партнерів і споживачів.

ЧИМ МИ КРАЩІ

ВИРОБНИК
СЕРТИФІКАТИ
ЯКІСТЬ. ГАРАНТІЇ
СЕРВІС. ПІДТРИМКА
НАДІЙНІСТЬ
КВАЛІФІКОВАНІ ПРОФЕСІЙНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

МИ У ЦИФРАХ

З РЕКЛАМИ В ІНТЕРНЕТІ
ПАРТНЕРІВ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ
ВИГОТОВЛЯЄМИХ ВИРОБІВ
ПАТЕНТІВ | ТОРГОВИХ МАРОК
BactoSfera ISO 9001
BactoSfera ISO 13485