Рециркулятори-опромінювачі з жалюзі BactoSfera ORBB Jalousie
eye 12054 comments 0

Рециркулятори-опромінювачі з жалюзі BactoSfera ORBB Jalousie

Бактерицидні рециркулятори-опромінювачі з жалюзі BactoSfera ORBB Jalousie поєднують переваги Бактерицидних рециркуляторів та Екранованих опромінювачів з жалюзі:

• Повітря, що проходить за допомогою вентиляторів через корпус пристрою, знезаражується розташованою всередині бактерицидною лампою.
• Випромінювання бактерицидної лампи, що виходить із пристрою через жалюзійну решітку, знезаражує повітря у верхній частині приміщення.

Екрановані опромінювачі з жалюзі BactoSfera EKRAN Jalousie
eye 6172 comments 0

Екрановані опромінювачі з жалюзі BactoSfera EKRAN Jalousie

Екрановані бактерицидні опромінювачі призначені для знезараження приміщень у присутності людей. Знезараження відбувається шляхом природної циркуляції повітря через зону дії випромінювання бактерицидної лампи, внаслідок чого віруси та бактерії гинуть від поглиненої дози УФС-радіації. Безпека знаходження людей в знезаражуваному приміщенні досягається за допомогою застосування в опромінювачі екрану, який перешкоджає попаданню УФС-променів на людину.

Перевагою опромінювачів з екраном у вигляді жалюзі над опромінювачами з суцільним екраном є максимальне охоплення дії випромінювання (3 частина об’єму приміщення, його верхня частина).

Дарсонвалі BactoSfera DARSONVAL
eye 5776 comments 0

Дарсонвалі BactoSfera DARSONVAL

Дарсонвалізація – це фізіотерапевтичний метод впливу на шкірні покрови і слизові оболонки людини імпульсним змінним мікрострумом високої частоти. Основою лікувального та профілактичного впливу апарату для дарсонвалізації є його коронний розряд, який виникає між поверхнею тіла та електродом. Під впливом імпульсів струму посилюється циркуляція крові, що призводить до поліпшення обміну речовин, насичення тканин киснем і необхідними поживними речовинами.

Кварцові і бактерицидні лампи вбивають КОРОНАВІРУС COVID-19 ?
eye 5529 comments 0

Кварцові і бактерицидні лампи вбивають КОРОНАВІРУС COVID-19 ?

Однозначно, ТАК! Кварцові і бактерицидні лампи знищують усі віруси та бактерії, не винятком є ​​і коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV), який спричиняє захворювання COVID-19. Але варто розуміти, що випромінювання кварцових і бактерицидних ламп небезпечне для людини та всього живого. Варто вибирати опромінювачі із захисними екранами, рециркулятори повітря, або використовувати опромінювачі з відкритою лампою, суворо дотримуючись заявлених виробником заходів безпеки.

НЕБИТКІ БАКТЕРИЦИДНІ ЛАМПИ
eye 6404 comments 0

НЕБИТКІ БАКТЕРИЦИДНІ ЛАМПИ

НЕБИТКІ БАКТЕРИЦИДНІ ЛАМПИ ® – зареєстроване компанією BactoSfera брендове позначення цілого ряду бактерицидних ламп, які виробляються за стандартом IEC 61549 (FEP покриття Shatterproof), що використовується в українському маркетингу.

BactoSfera & LightTech
eye 5592 comments 0

BactoSfera & LightTech

BactoSfera виступає контрактним виробником ультрафіолетових бактерицидних ламп LightTech.

Бактерицидні лампи виготовляються на потужностях угорського заводу за американськими запатентованими інноваційними технологіями.

Паспорт ультрафіолетових бактерицидних ламп BactoSfera.