Публікація «Дарсонвалі BactoSfera DARSONVAL»
eye 5794 comments 0

Дарсонвалі BactoSfera DARSONVAL

Дарсонвалізація – це фізіотерапевтичний метод впливу на шкірні покрови і слизові оболонки людини імпульсним змінним мікрострумом високої частоти. Основою лікувального та профілактичного впливу апарату для дарсонвалізації є його коронний розряд, який виникає між поверхнею тіла та електродом. Під впливом імпульсів струму посилюється циркуляція крові, що призводить до поліпшення обміну речовин, насичення тканин киснем і необхідними поживними речовинами.

BactoSfera DARSONVAL є найкращим рішенням для локальної дарсонвалізації як у професійній сфері, так і в домашніх умовах.

Цільове призначення – косметологія, медицина, побут.

Дарсонвалізація - це фізіотерапевтичний метод впливу на шкірні покриви і слизові оболонки людини щадним імпульсним змінним мікрострумом високої частоти. Основою лікувального та профілактичного впливу апарату для дарсонвалізації є його коронний розряд, який виникає між поверхнею тіла та електродом. Під впливом імпульсів струму посилюється циркуляція крові, що призводить до поліпшення обміну речовин, насичення тканин киснем та необхідними поживними речовинами.

Дарсонвалі комплектуються трьома найнеобхіднішими електродами: «Коло» багатофункціональне для всього тіла; «Універсальний» для делікатної точкової обробки; «Гребінець» для волосся.

Переваги апаратів для дарсонвалізації BactoSfera DARSONVAL:

  • Найкомпактніша, найзручніша в експлуатації, мінімалістична і найстильніша модель, яка не має аналогів у світі. Компактність досягнуто завдяки використанню сучасних мікро-електромеханічних компонентів та складному багатошестеренковому вузлу регулювання потужності.
  • Зручний плавний безступінчастий регулятор потужності з положенням ВКЛ/ВИКЛ.
  • Європейська якість. Сучасні технології та повністю автоматизована конвеєрна збірка дозволили знизити собівартість продукції і відповідно сформувати мінімальну ринкову ціну для споживача.

Вибрати дарсонваль

Коментарі0

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов`язкові поля позначені *