Публікація «BactoSfera & LightTech»
eye 5609 comments 0

BactoSfera & LightTech

BactoSfera виступає контрактним виробником ультрафіолетових бактерицидних ламп LightTech.

Бактерицидні лампи виготовляються на потужностях угорського заводу за американськими запатентованими інноваційними технологіями.

Паспорт ультрафіолетових бактерицидних ламп BactoSfera.

OZONE FREE
Безозонові. Після експлуатації лампи не потрібно провітрювати приміщення. Спеціальний склад колби лампи відфільтровує озоногенеруючу хвилю довжиною 185 нм.
ECO
Небиткі. Екологічні. При фізичному пошкодженні лампи не залишається ніяких осколків скла та ртуть, що міститься в лампі, не проникає в навколишнє середовище і не завдає шкоди організму людини. Зовні лампа має захисне FEP покриття, яке є прозорим для ультрафіолету.
LongLife+
16 000 годин ефективної роботи. Запатентоване спеціальне внутрішнє покриття лампи максимально ефективно перешкоджає випаровуванню інертних газів, що значно збільшує термін служби лампи.
+100% High Output
В 2 рази потужніші. Забезпечують близько 100% більше вихідної потужності ультрафіолетового випромінювання, ніж стандартні бактерицидні лампи. Технологічні особливості: пари ртуті, спеціальний склад інертних газів, високий електричний струм, потужні струмонесучі нитки розжарювання.

Коментарі0

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов`язкові поля позначені *