eye 601 comments 0

Екрановані опромінювачі з жалюзі BactoSfera EKRAN Jalousie

Екрановані бактерицидні опромінювачі призначені для знезараження приміщень у присутності людей. Знезараження відбувається шляхом природної циркуляції повітря через зону дії випромінювання бактерицидної лампи, внаслідок чого віруси та бактерії гинуть від поглиненої дози УФС-радіації. Безпека знаходження людей в знезаражуваному приміщенні досягається за допомогою застосування в опромінювачі екрану, який перешкоджає попаданню УФС-променів на людину.

Перевагою опромінювачів з екраном у вигляді жалюзі над опромінювачами з суцільним екраном є максимальне охоплення дії випромінювання (3 частина об’єму приміщення, його верхня частина).

Переваги екранованих опромінювачів з жалюзі BactoSfera EKRAN Jalousie:

  • Висока ефективність цільового використання випромінювання бактерицидної лампи з мінімальним блокуванням променів. Унікальна конструкція корпусу дозволяє використовувати випромінювання бактерицидної лампи не тільки у горизонтальному напрямку, але й у вертикальному зі 100% цільовою ефективністю, за рахунок відкритої верхньої частини корпусу, посилюючи у рази швидкість та ефективність знезараження.
  • Унікальна конструкція екрана-жалюзі дозволяє відсіювати промені так, що нижня межа зони прямого випромінювання проходить паралельно підлозі, забезпечуючи безпечне знаходження людей у ​​нижній частині приміщення.
  • Екран-жалюзі виконаний з матеріалу покритого спеціальною матовою чорною фарбою, покриття якої максимально поглинає УФ-промені, виключаючи їхнє відбивання в нижню частину приміщення.
  • Безпека експлуатації та простота установки без необхідності будь-яких регулювань жалюзі та нахилу корпусу: достатньо дотримати 2 основні вимоги безпеки – встановлення опромінювача на висоті мінімум 2,4 метра від підлоги та під кутом 90° до стіни.

BactoSfera EKRAN Jalousie мають у своїй серії моделей суперефективний функціонал:

ВЕНТИЛЯТОРИ:

  • Прискорене знезараження, яке досягається шляхом примусової циркуляції повітря вздовж лампи за допомогою двох вентиляторів.
  • Висока ефективність навіть у приміщеннях із застояним повітрям без природної циркуляції.

ДОДАТКОВА ВІДКРИТА ЛАМПА:

  • Можливість знезараження поверхонь у приміщенні. Вимога безпеки – відсутність у знезаражуваному приміщенні людей, тварин та рослин. Не секрет, що мікроорганізми живуть не тільки в повітрі, а й на всіляких поверхнях, тому ця функція дає можливість комплексного захисту у боротьбі з вірусами та бактеріями як у повітрі так і на поверхнях.
  • BactoSfera EKRAN Jalousie встановлюється на перпендикулярну підлозі площину (стіну) на висоті мінімум 2,4 метра від підлоги, прицьому нижня площина його корпусу повинна бути під кутом 90° до стіни, тобто перпендикулярно їй (рекомендується перевірити це, наприклад, будівельним кутником).

ТРИ ПРОГРАМНІ РЕЖИМИ:

1 РЕЖИМ Одинарне звичайне натискання ВКЛ Увімкнення верхньої екранованої лампи.
2 РЕЖИМ Подвійне почергове натискання ВКЛ-ВИКЛ-ВКЛ Увімкнення верхньої екранованої лампи та запуск програми: 10 секунд затримки із попереджувальною наростаючою звуковою індикацією ⇒ 30 хвилин роботи нижньої відкритої лампи з постійною звуковою індикацією ⇒ автовідключення нижньої лампи та продовження роботи верхньої лампи.
3 РЕЖИМ Потрійне почергове натискання ВКЛ-ВИКЛ-ВКЛ-ВИКЛ-ВКЛ Увімкнення верхньої екранованої лампи та нижньої відкритої лампи.
* Для збросу циклу режимів – вимкніть живлення на 2 секунди чи більше. Після цього цикл режимів розпочнеться з першого.
Перемикач режимів розташований на проводі опромінювача. Також можна від'єднати від клемної колодки заводський провід з перемикачем, під'єднати опромінювач безпосередньо до електромережі та залучити звичайний настінний перемикач для керування режимами. Електронний програмний модуль режимів знаходиться безпосередньо у корпусі опромінювача та керується таймінгом подачі живлення.

Вибрати екранований опромінювач з жалюзі

Коментарі0

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов`язкові поля позначені *

Кошик 0
Порівняти 0