Публікація «Рециркулятори-опромінювачі з жалюзі BactoSfera ORBB Jalousie»
eye 12070 comments 0

Рециркулятори-опромінювачі з жалюзі BactoSfera ORBB Jalousie

Бактерицидні рециркулятори-опромінювачі з жалюзі BactoSfera ORBB Jalousie поєднують переваги Бактерицидних рециркуляторів та Екранованих опромінювачів з жалюзі:

• Повітря, що проходить за допомогою вентиляторів через корпус пристрою, знезаражується розташованою всередині бактерицидною лампою.
• Випромінювання бактерицидної лампи, що виходить із пристрою через жалюзійну решітку, знезаражує повітря у верхній частині приміщення.

Завдяки відкритій передній частині пристрою, виконаній у вигляді екрану з жалюзійною решіткою, охоплення дії випромінювання становить близько 3 частини об’єму знезаражуваного приміщення.

Безпечне знаходження людей в знезаражуваному приміщенні досягається за допомогою унікальної конструкції екрану-жалюзі, яка відсікає промені так, що пряме випромінювання проходить паралельно підлозі охоплюючи верхню частину приміщення і при цьому не потрапляє в нижню частину приміщення. Відбите випромінювання поглинається спеціальним складом чорного матового покриття жалюзійної решітки. Рециркулятори-опромінювачі встановлюються під кутом 90° до стіни на висоті 2,4 метра від підлоги та більше.

Мають 3-метровий провід з вимикачем живлення, який за потреби можна від’єднати від клемної колодки для прямого підключення до електромережі з керуванням від настінного вимикача.

Вбивають (інактивують) віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори, алергени та інші інфекційні мікроорганізми, в т.ч. віруси грипу всіх типів (грипатипи A, B, C), віруси що викликають ГРЗ та ГРВІ, коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV) що викликає захворювання COVID-19, штам коронавирусу «Омікрон». Поглинена доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК та РНК мікробів призводить до їхньої миттєвої загибелі.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:

Широко застосовуються у побуті (будинки, квартири, будь-які житлові та нежитлові приміщення), у бізнесі (офіси, цеха, виробництва, готелі, ресторани, кафе, магазини, перукарні та інші комерційні приміщення), в медицині (поліклініки, лікарні, пологові будинки, амбулаторії, лабораторії), в дитячих садках, школах, вузах, містах масового скупчення людей (торгові майданчики, театри, кінотеатри, спортзали, їдальні тощо).

Вибрати бактерицидний рециркулятор-опромінювач з жалюзі

Коментарі0

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов`язкові поля позначені *